9 thoughts on “Leida Kirst

 • Armas Leida! Tänan Teid kena tervituse eest, olen muhu tikandite suur imetleja.Olen ka ise mõne asjakesega maha saanud ja nüüd ootan huviga siit tikandilehelt mis iganes siin toimuma hakkab! Ilusat jõuluootust soovides, Mirje

 • Aitäh Mirje. Soovin Teilegi ilusat jõuluootust ja loomulikult edu uute tikandite tegemisel, Leida

 • Armas Leida!

  Suured õnnesoovid ja palju tervist ning jõudu, jaksu ka edaspidiste toimetuste tarvis!

 • Armas Loasu Leida!Olen Sind imetlenud aegade algusest peale!Kui olin laps,liikusid Sinu pättide mustrid külas ringi,olen proovinud nende järgi ka omale pätid roosida.Ega nad teab mis hästi mul välja ei tulnud,aga ära ma nad kandsin.Kahjuks pole mulle antud sellist kätt ega kannatust.Kunagi tellisin “´Rabotnitsa”t(või oli see “Krestjanka”?) ja üllatuseks olid seal sinu mustrid.See oli ju suur tunnustus,kui 1/6 maakerast sai neid imeilusaid mustrei näha.Siis nägin Tallinnas näitust Sinu töödest,küll on ikka armas kui üks omaküla tüdrik on nii kaugele jõudnud.Ja suur tänu lillede eest,mis Sa andsid mulle oma aiast paar aastat tagasi-läksid ilusti kasvama!Juhtusin poolkogemata täna arvutis siia lehele ja sain teada et mõni päev tagasi said 80! Tervitan Sind südamest ja soovin tervist,ikka tervist.Uietoa Urve.

 • Aitäh Urve.

  See, mis siin lehel toimub ja hakkab toimuma on minulegi suureks rõõmuks. Tänu internetile ja minu lähedastele saavad minu loomingust osa väga paljud. Kui oled suvel Muhus liikumas, siis tule kindlasti läbi.

  Tervitades, Leida

 • Tere Leida!

  Ostsin poest teie raamatu Muhu tikanditest. See on üks väga, väga tore raamat. Tänan Teid selle silmailu ja toredate õpetuste eest.
  Kui Te vastu pole prooviksin nende mustrite järgi teha mõned katsetused keraamikaglasuuridega.
  Palju tervist ja kena jõuluaega!

  Piret

 • Aitäh Piret heade sõnade eest. Keraamika kuulub kindlasti valdkonda, millele tasub neid mustreid proovida. Kui valmib midagi põnevat, siis oleksime tulemusest väga huvitatud.

 • Tere. Ilusat puhade jatku,head vana aasta loppu ,tervist ja onne kogu teie perele uuel aastal. Tahtsin vaga Sinu raamatut endale ja Piret nuud kinkis mulle ´´Muhu tikandi´´. Nuud ma muudkui vaatan seda jalle uuesti ja uuesti ,ma ei ole veel joudnud seda lugedagi,aga ma olen vaga onnelik ,et see mul olemas on.Ma olen nainud seda varasemat varianti ja juba siis motlesin ,et peaks sellise raamatu endale saama.Suur suur tanu Sulle,et selle uuesti valja andsid.Koike head kogu teie perele.Marika Orissaarest.

 • Tere kallis proua Leida,

  Ma lõpetasin just “Muhu tikandi” lugemise. Mul on nüüd suur igatsus omada korvikest lõngadega, ning minna ja istuda keset põldu või sügist lillepeenart maha ja… tikkida. Nevermind, et ma tikkida ei oska, aga nagu Te kirjutasite – ega see ei olegi tikkimine, see on lõngaga maalimine. Nõel on pintsliks. Võtaks mõne lille ette, joonistaks (mis siis, et ma ka joonistada ei mõista ;)) ja muudkui tikiks 🙂

  Aga ma tean, et see korvike ja tegemine minuni tuleb, sest et ma ise taimedega lõngu värvin, ja seentega lõngavärvimist õpin, siis… 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks